zaproszenie - webinar dotacje dla rolnictwa
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają rolników do udziału w darmowym internetowym webinarium, które odbędzie się 15 i 16 lipca 2021 r. o godz. 11. Spotkanie rozłożone zostało na dwa dni, aby umożliwić jak największej grupie rolników skorzystanie z tej formy edukacyjnej.

W webinarium wezmą udział eksperci z ARiMR, którzy opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w “Modernizację gospodarstw rolnych” – nabór trwa do 19 sierpnia. Będą tam również przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników.

Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub dostępu do internetu, a chcieliby wziąć udział w webinarium on-line mogą zgłosić się do Urzędu Miasta i Gminy Prochowice na (salę narad nr 20 I piętro) i wziąć udział w e-spotkaniu. Uprzejmie informujemy, że ze względu na obostrzenia spowodowane covid-19 liczba rolników, którzy będą mogli wziąć udział w webinarium stacjonarnie jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa do sekretariatu UMiG Prochowice tel. 76 8584 343

Link do połączenia zostanie opublikowany na stronie www.arimr.gov.pl

https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/o-pomocy-dla-rolnikow-ogolnopolski-webinar-juz-w-polowie-lipca.html

Program webinarium – Dotacje dla rolnictwa 2021

Instrukcja dołączania do spotkania MS TEAMS