Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka, z ogromną radością zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej edycji „Dnia Prochowic – Biesiady nad Kaczawą“, która odbędzie się 12 sierpnia w malowniczym Parku Miejskim w Prochowicach. Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesujące i bez wątpienia będzie pełne niezapomnianych atrakcji.

Dzień rozpocznie się o godzinie 13.00 od sportowo-rekreacyjnego wydarzenia, które z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom – niepowtarzalny „Rodzinny Spływ Kajakowy”. Wspólnie spędzony czas na wodzie pozwoli nie tylko aktywnie wypocząć, ale także odkryć uroki rekreacyjno-turystyczne najbliższej okolicy.

O godzinie 17.00 rozpocznie się część koncertowa, w której na prochowickiej scenie zagrają wykonawcy prezentujący przekrój muzyki rozrywkowej. W tym roku wystąpią: Destiny (rock), Jarek Kosiniak (cover show), Mirek Bieliński (pop), a GWIAZDĄ WIECZORU będzie zespół TOP-ONE.

Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących, kulinarnych doznań w strefie gastronomicznej, wspaniałej zabawy dla najmłodszych w strefie z atrakcjami dla dzieci. Ponadto strefa wystawiennicza zostanie wypełniona przez naszych PARTNERÓW, którzy zaprezentują swoje unikatowe produkty.

Organizatorem wydarzenia pn. „Dzień Prochowic – Biesiada nad Kaczawą” jest Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Data: 12 sierpnia
Godzina rozpoczęcia: 13.00
Miejsce: Park Miejski w Prochowicach.

Serdecznie zapraszamy!

dzień Prochowic 2023 - plakat