W dniu 12 października br. w Miejsko- gminnej Bibliotece Publicznej w Prochowicach odbyło się „Jesienne Spotkanie Emerytowanych Nauczycieli” zorganizowane z okazji Dnia Edukacji Narodowej na które serdecznie zaprosiła Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział w Prochowicach. W uroczystości uczestniczyli emerytowani Nauczyciele z gminy Prochowice.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Był czas na refleksje, wspomnienia, przy popołudniowej kawie oraz pysznym torcie.

Wystąpiła grupa przedszkolaków, która przygotowała część artystyczną dla zaproszonych gości, oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Prochowicach w przedstawieniu słowno-muzycznym. Serdecznie dziękujemy za artystyczne wzbogacenie spotkania.

Emerytowanym Pracownikom Oświaty dziękujemy za wieloletni trud włożony w rozwój naszej społeczności i składamy życzenia zdrowia oraz pięknych darów losu. Niech życie toczy się powoli, bez zmartwień i w przekonaniu o realizacji bardzo ważnej społecznej roli.

 

Zobacz życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (PDF, 672kB)