29 maja DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY
Dziękujemy, że tworzycie kulturę naszej wspólnoty!
Z okazji Dnia Działacza Kultury składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy swoją pasją, talentem i codziennym zaangażowaniem tworzą, wspierają oraz promują kulturę w naszej społeczności.
Dziękujemy za kreatywność, wrażliwość i pracę, dzięki której kultura staje się przestrzenią spotkań, inspiracji oraz budowania więzi międzyludzkich.
To dzięki Państwa działalności nasze tradycje, sztuka i lokalne dziedzictwo żyją oraz rozwijają się każdego dnia.
Życzymy niegasnącej energii, wielu sukcesów, satysfakcji z realizowanych inicjatyw oraz życzliwości i uznania ze strony mieszkańców.
Dziękujemy za serce wkładane w rozwój kultury w Gminie Prochowice!
Alicja Sielicka
Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice
