Miło nam poinformować, że Kapituła Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu uhonorowała Panie Pielęgniarki zatrudnione w Przychodni Rejonowej w Prochowicach.

Panie:
Bożena Pińczuk
Olga Świetlik
zostały uhonorowane odznaczeniem zawodowym „BENE MERITUS” za wyróżniającą postawę zawodową, upowszechnianie i przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Uroczyste wręczenie odbyło się 17 maja 2022 r. podczas uroczystości obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

Odznaczenie zawodowe BENE MERITUS „ Słusznie Zasłużony” to odznaczenie, które ma na celu uhonorowanie i wyróżnienie pielęgniarek i położnych za profesjonalizm, postawę zawodową, społeczną oraz upowszechnianie i przestrzeganie zasad etyki zawodowej, a także wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Odznaczonym Paniom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wspaniałą postawę oraz składamy najlepsze życzenia, wyrazy uznania dla ich codziennej pracy, wymagającej zarówno kompetencji, profesjonalizmu jak i odpowiedzialności i zrozumienia drugiego człowieka.